قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

عمل زیبایی لیپوماتیک در مشهد

داشتن تناسب اندام و بدن خوش فرم برای زنان و مردان بسیاری اهمیت دارد. تناسب اندام در زیبایی بدن، انتخاب لباس، پوشیدن لباس های دلخواه و سلامتی بیماران چاق موثر است. ممکن است به هر دلیلی، چربی زیادی در بدن شما جمع شده باشد و زیبایی شما را تحت تاثیر قرار داده باشد، آنگاه دنبال راهی برای خلاصی از دست این چربی ها هستید. زنان معمولا رژیم می گیرند، ورزش می کنند و یا دارو می خورند، و به هر روشی که بتوانند دنبال بدست آوردن تناسب اندام هستند. اما گاهی چربی ها به این راحتی ها آب نمی شود.

عمل لیپوماتیک

      عمل لیپوماتیک در مشهد توسط بهترین پزشکان صورت می گیرد که شما عزیزان جهت دریافت نوبت میتوانید باما تماس بگیرید

عمل لیپوماتیک در مشهد یک راه موثر برای کاهش چربی ها به شمار می رود. جراح ابتدا بیمار را معاینه می کند، اگر او بیماری خاصی نداشته باشد، اجازه عمل می دهد. قبل از عمل، نقاطی را که چربی ذخیره دارد، علامت گذاری می کند. بیمار را به طور موضعی بی حس می کنند.

این عمل به بی هوشی نیاز ندارد. جراح در نقاط علامت گذاری شده، چند برش 2 تا 6 میلی متری می زند. از نقاط برش زده شده، لوله کانولا را وارد بافت های چربی می کند. لوله با ارتعاشات خود سبب شکستن بافت های جربی می شود و چربی ها را به شکل مایع در می آورد. یک دستگاه مکش چربی ها را به سمت خارج بدن ساکشن می کند. جراح بر اساس تجربه ای که دارد، چربی ها را طوری برداشت می کند که تناسب بدن و پوست حفظ شود.

      انتخاب یک جراح پلاستیک خوب ، متخصص و با تجربه اولین قدم برای انجام عمل زیبایی لیپوماتیک درمشهد به شمار می رود. اگر جراح مهارت کافی نداشته باشد یا یک فرد غیر متخصص عمل را انجام دهد، ممکن است عوارض جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد یا نیاز شود عمل تکرار گردد.

 ما شما را با بهترین جراح متخصص زیبایی عمل لیپوماتیک در مشهد آشنا می کنیم. شما می توانید نمونه کارهای جراح عمل زیبایی لیپوماتیک در مشهد را مشاهده کنید. با شماره منشی تماس بگیرید و از بهترین جراح زیبایی لیپوماتیک در مشهد وقت بگیرید.

      چربی هایی که با عمل لیپوماتیک از بدن خارج شوند، قابلیت تزریق را در نقاط دیگر بدن دارند. برای عمل زیبایی لیپوماتیک در مشهد حداقل سن بیمار 18 سال است. کسانی که چاقی مفرط دارند نمی توانند این عمل را انجام دهند، ابتدا باید به روش های دیگر وزن خود را کاهش دهند.

برای مشاوره تلفنی و رزرو ویزیت رایگان برای همه عمل های زیبایی با شماره 09010703733 تماس حاصل نمایید .