قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

پروتز سینه در مشهد

پروتز سینه یا ایمپلنت سینه به معنی بزرگ کردن و افزایش حجم سینه است. یکی از عمل های جراحی زیبایی که در تمام دنیا انجام می گیرد پروتز سینه است.  بسیاری از بانوان به دلایل مختلف دارای سینه ای کوچک و نامتناسب با اندام خود هستند. سینه ممکن است در زمان رشد، رشد طبیعی و خوبی نداشته باشد و بیش از حد کوچک باقی بماند یا در اثر کاهش وزن، سوء تغذیه، حاملگی، شیردهی و بیماری هایی مثل سرطان کوچک و نافرم شود. عمل پروتز سینه در مشهد حدود یک تا دو ساعت و با بیهوشی انجام می شود.

قبل از عمل جراحی، بیمار باید یک جلسه مشاوره با جراح داشته باشد تا آناتومی بدن او بررسی شود و نوع پروتز و اندازه پروتزی که برای بدن او نیاز است مشخص گردد. پروتز سینه براساس بافت سینه، پهنای سینه و مواردی از این قبیل توسط جراح انتخاب می گردد. در جلسه مشاوره جنس پروتز، محاسن و معایب آن را باجراح بررسی کنید. هرساله تعداد زیادی عمل پروتز سینه درمشهد توسط بهترین جراح زیبایی صورت می گیرد.

برای اطلاع از هزینه پروتز سینه در مشهد و دریافت نوبت با مشاورین ما تماس بگیرید

سن مناسب برای عمل پروتز سین

سن مناسب برای عمل پروتز سینه در مشهد پس از پایان سن رشد و تکمیل رشد جسمانی است. بهتر است بعد از پایان سن 16 سالگی عمل زیبایی پروتز سینه انجام دهند. دختران مجرد نیز می توانند عمل پروتز سینه را انجام دهند. زنان شیرده بهتر است پس از پایان دوره شیردهی اقدام به قرار دادن پروتز کند. هر گونه عملی ممکن است عوارض داشته باشد اما برای کاهش میزان عوارض عمل ها لازم است به یک جراح متخصص و با تجربه مراجعه شود.

 درنظر داریم شما را با بهترین جراح زیبایی و پروتز سینه در مشهد آشنا کنیم. برای وقت گرفتن از بهترین جراح پروتز سینه در مشهد می توانید با شماره منشی تماس بگیرید، وقت مشاوره و ویزیت رایگان از بهترین جراح زیبایی درخواست کنید. جراح هایی که معرفی می شوند دارای سابقه کار بالا و تجربه و تحصیلات عالی می باشند. شما می توانید نمونه کارهای جراح را مشاهده کنید.


پروتز سینه

پروتزسینه از لحاظ برجستگی به سه نوع : پروتز سینه با برجستگی کم، پروتزسینه با برجستگی زیاد و پروتز سینه با برجستگی خیلی زیاد تقسیم می شود. از لحاظ شکل پروتز سینه به دو نوع پروتز سینه ی گرد و پروتز سینه ی اشکی شکل می باشند.


پروتز سینه ی گرد

پروتزسینه گرد برای بانوانی که تمایل دارند سینه های آنها بزرگتر و خوش فرم به نظر می رسد مناسب است.

پروتز سینه گرد برای موارد زیر استفاده می شود:

  • بانوانی که سینه ی خوب اما کوچک دارند.
  • بانوانی که سینه ی برجسته تر از قبل می خواهند.
  • در صورت لزوم امکان جراحی اصلاحی وجود دارد( مثلا درصورت پارگی پروتز، چرخش پروتز و …)
  • پروتز گرد قابل چرخش است.
پروتز سینه


پروتزسینه ی اشکی

پروتز سینه ی اشکی در موارد زیر استفاده می شود:

  • بانوانی که اصلا بافت پستان ندارند یا خیلی کم است و می خواهند سینه به شکل طبیعی جلوه کند.
  • بانوانی که سینه ی صاف و بدون فرم دارند.
  • پستان ها نامتقارن هستند.
  • برای رفع شل بودن قسمت پایینی سینه  به کار می رود.

    پروتز سینه را در زیر بافت سینه یا در زیر عضله پکتورالیس قفسه سینه قرارمی دهند.

هزینه عمل جراحی پروتزسینه به شهر، هزینه بیمارستان، دستمزد جراح، هزینه پروتز، هزینه های عکس برداری، ماموگرافی و آزمایشات وغیره بستگی دارد.

 جراح چند برش را در سینه می زند تا پروتز سینه را در آن جای دهد. جراح ممکن است زیر بغل، زیر سینه در امتداد خط سینه و یا در امتداد هاله یا همان ناحیه رنگی اطراف نوک سینه را برش بزند و پروتز را وارد سینه کند.

پروتزها به صورت ژلی (سیلیکونی ) و آب نمکی (سالین) هستند.


مزایا و معایب پروتزهای سالین یا آب نمکی

برشی که برای قراردادن پروتزهای سالین یا آب نمکی می زنند کوچک است، پروتز آب نمکی هزینه کمتری دارد و به مانیتورینگ  کمتری نیاز دارد اما در زمان لمس کردن قابل لمس و غیرطبیعی  به نظر می رسد، احتمال دارد خود به خودخالی شود، در طولانی مدت می تواند روی بافت های سینه اثر بگذارد.


مزایا و معایب پروتزهای ژلی یا سیلیکونی

پروتزهای ژلی یا سیلیکونی کمتر قابل لمس شدن هستند، سینه طبیعی تر به نظر می رسد و احتمال خالی شدن خود به خودی ندارد ولی ممکن است بدون علت پاره شود، هزینه پروتزسیلیکونی از پروتز سالین بیشتر است، در صورت لزوم نیاز به ماریتورینگ ام ارای دارد و برش روی سینه کمی بزرگتر است.

برای مشاوره تلفنی و رزرو ویزیت رایگان برای همه عمل های زیبایی با شماره 09014444508 تماس حاصل نمایید .